Etiket arşivi: Zara Erkek Giyim

2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 21

Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!!

Zara giyim, bayanlara olduğu kadar erkelere ve çocuklara da önem veren ve onlara da giyim ve aksesuar alanında son derece kaliteli tasarımlar sunan bir markadır. Hazır giyimin dünyada 3. büyük markası konumunda yer alan Zara; bu kez de Zara erkek giyim ceketleri ile karşımıza çıkıyor.

Yeni sezonun trendlerine uygun olacak bir biçimde üretilmiş olan 2014 Zara erkek giyim ceketleri; göz  doldurmaya devam ediyor. Erkeklere modaya uyumlu bir görünüm kazandıran, şık görünmelerine yardımcı olan ve karşı cins tarafından fark edilme olanağı sunan Zara erkek giyim ceketleri arasında sıra dışı tasarımlar da yer alıyor. Düz ceketlerin yer aldığı bu modeller arasında, deri, kot, desenli, baskılı, çizgili, blazer ceket ve modern kesim birçok ceket modeli yer alıyor. Bu alanda erkeklere çeşitlilik sağlayan Zara Giyim; günden güne büyümeye ve dünyanın en iyi markası olma yolunda büyük bir adım atmaya devam ediyor.

İşte 2014 Zara erkek giyim ceketlerinden derlediğimiz kareler Zara Giyim farkıyla karşınıza çıkıyor.

2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 2 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 3 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 4 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 5 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 6 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 7 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 8 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 9 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 10 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 11 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 12 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 13 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 14 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 15 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 16 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 17 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 18 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 19 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 20 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri 21 Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!! 2014 Zara Erkek Giyim Ceketleri Zara Erkek Giyim Ceketleri İle Aranılan Şıklık!!!

Gelen Aramalar:

 • zara erkek giyim resimleri
 • zara erkek paladıum
 • zara erkek yeni 2014 giyim
 • zara giyim erkek 2014

Zara Erkek Çanta Modelleri

Zara giyim sadece kıyafet ve elbise konusunda değil; takı ve aksesuar konusunda da müşterilerine son derece şık ve hoş tasarımları sunuyor. Bunlar arasında sıra dışı çanta modelleri de geliyor. Çanta denilince ilk akla gelen bayan çantaları oluyor ve erkeklerin çanta kullanma durumları bu bakımdan daha az bir önemi kapsıyor. Ancak Zara giyim; bayanlara olduğu kadar erkeklere de önem veren bir markadır. Bu nedenle insanların bilinçlerindeki bu intibayı da erkeklere özel olarak üretip, piyasaya sürdüğü çanta modelleri ile ortadan kaldırıyor. Son derece şık ve sıra dışı tasarımlarla oluşturulmuş olan Zara erkek çanta modelleri arasında; farklı renklerde de bir sürü model yer alıyor. Her tarzdan erkeğe uygun çanta modelleri arasında özellikle sırt çantaları büyük bir ilgi görüyor.

Zara erkek giyim reyonlarında yer alan ve Zara giyimin erkekler için tasarlayıp, satışa sunmuş olduğu Zara erkek çanta modelleri ve fiyatları hakkında fikir sahibi olmak için; aşağıda yer alan ve sırt çantalarının bulunduğu resim galerisinden yararlanabilirsiniz.

Zara Erkek Çantaları Zara Erkek Çanta Modelleri

299.95 TL

Zara Erkek Çantaları 2 Zara Erkek Çanta Modelleri

259.95 TL

Zara Erkek Çantaları 3 Zara Erkek Çanta Modelleri

139.95 TL

Zara Erkek Çantaları 4 Zara Erkek Çanta Modelleri

219.95 TL

Zara Erkek Çantaları 5 Zara Erkek Çanta Modelleri

169.95 TL

Gelen Aramalar:

 • zara erkek çanta

Zara Erkek Botları

Dünyanın önde gelen markalarından biri olan Zara giyim, yine iddialı bir kış koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor. En çok tercih edilen marka olan Zara giyim, tasarladığı ayakkabılar ile bu sene de oldukça iddialı görünüyor.

Kalite ve markayı bir arada bulan erkekler, Zara erkek giyimden vazgeçmiyor. Zara erkek giyim botları bu kış da erkeklerin ayaklarından düşmeyeceğe benziyor. Klasik giyinmeyi seven erkekler için tasarlanan deri, süet, tokalı, desenli botlar Zara mağazalarında yerini almış durumda. Spor giyinen erkekler içinde son derece şık deri, süet, desenli botlar yer alıyor.

Yeniliği seven ve şıklığı ön planda tutan erkekler, Zara erkek giyimde buluşuyor. Zara erkek giyim botları, diğer mağazalardan farklı olduğunu ortaya koyuyor. Bu botları gören erkekler, başka mağazalara bakma gereği bile duymayacak gözüküyor.

BROGUE BOOT Zara Erkek Botları

259.95 TL

DERİ BOOT Zara Erkek Botları

279.95 TL

DERİ YÜKSEK TOP SNEAKER Zara Erkek Botları

169.95 TL

DESERT BOOT Zara Erkek Botları

199.95 TL

AYAK BİLEĞİ BOOT Zara Erkek Botları

219.95 TL

BOOT İŞ Zara Erkek Botları

219.95 TL

BOOT MÜCADELE Zara Erkek Botları

259.95 TL

KADİFE BOOT Zara Erkek Botları

169.95 TL

KEÇE BOOT Zara Erkek Botları

219.95 TL

LACES BOOT Zara Erkek Botları

219.95 TL

LACE UP BOOT Zara Erkek Botları

189.95 TL

PK İLE BOOT Zara Erkek Botları

279.95 TL

PK AYAK BOOT Zara Erkek Botları

219.95 TL

STREÇ BOOT Zara Erkek Botları

199.95 TL

ŞIK DESERT BOOT Zara Erkek Botları

199.95 TL

SÜET BOOT1 Zara Erkek Botları

219.95 TL

YAĞLI DESERT BOOT Zara Erkek Botları

199.95 TL

TOKA İLE AYAK BOOT Zara Erkek Botları

219.95 TL

Gelen Aramalar:

 • kamuflaj pantolon erkek
 • ZARA ERKEK �OCUK BOTLARI

Zara Erkek Mont Modelleri

Zara erkek montlarında 2014 koleksiyonunda da kısa erkek montları ve yarım erkek mont modelleri ön planda olacak. Spor tarzı seçen erkekler için bu modeller daha çok tercih edileceğe benziyor. Çünkü rahatlığı seçen aynı zamanda da şıklığı da göz ardı etmeyen erkekler zara montları ile istedikleri tarzı bulacaklar ve her yerde rahatlıkla kullanacaklar.

Klasik tarzda giyinen erkekler ise uzun boy paltoları tercih etmeliler. Çünkü uzun paltolar klasik tarzla daha uyumlu olmaktadır.

Kısa erkek montlarında 2014 zara koleksiyonunda kollar ve bel kısmı lastikli montlar ön planda yer almaktadır. Zara erkek giyim yarım mont modellerinde ise; daha çok omuzlarda düğmelerle  yada apoletlerle süslenen montlar moda.

ASKERİ STYLE KAPLAMA Zara Erkek Mont Modelleri

399.95 TL

CROSSOVER CARDİGAN ÖRME Zara Erkek Mont Modelleri

219.95 TL

FAUX DERİ VE KNİT CEKET Zara Erkek Mont Modelleri

279.95 TL

KOMBİNASYON ÜÇ ÇEYREK BOY KAPLAMA Zara Erkek Mont Modelleri

279.95 TL

KOMBİNE FAUX DERİ KAPLAMA Zara Erkek Mont Modelleri

259.95 TL

YAKA ZIT KAPLAMA Zara Erkek Mont Modelleri

399.95 TL

KÜRK YAKA İLE KAPLAMA Zara Erkek Mont Modelleri

399.95 TL

 

Gelen Aramalar:

 • zara erkek mont
 • zara giyim erkek mont
 • zara giyim mont modelleri
 • zarada deri mont çeşitleri
 • zara mont modelleri
 • zara erkek montları
 • zara mont erkek
 • zara mont
 • zara çocuk montları
 • zara erkek montu

Zara Giyim Erkek Kazaklar

Zara, 1975′ten bu yana ürünlerini üreten ve dünyanın en büyük 3. hazır giyim firması olan ülkemizde de 40′a yakın mağazası ile hizmet gösteren önemli bir giyim ve aksesuar firmasıdır.

Zara erkek giyim sektöründe özellikle üretmiş olduğu dar kesim ürünleri ile rağbet görmektedir. Zara’nın kazakları da dar kesin ve kişinin vücudunu saran bir yapıya sahiptir. Fit bir vücut için değişilmez kazakları mevcuttur.

Zara erkek giyim reyonunda müşterilerinin farklı tarzlarına hitap eden birçok tasarıma yer veriyor. Kazak kategorisinde de birçok farklı tarz ve tasarıma yer verirken aynı zamanda da ürünlerin sayısını az tutarak sizi özel kılmayı sağlıyor. Başka firmaların klişeleşmiş tasarımları yerine kendi tasarımlarını ortaya koyarak fark oluşturuyor ve bunu da tüm dünyada büyüyen mağaza zinciri ile bütünleştiriyor.

Size bir de tüyo vermek gerekirse; firmanın ürünlerinin sezon içerisinde gerçekten diğer firmalara göre pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki kalitesi ve tasarımları da bu parayı hakkettiğini düşünüyoruz. Bununla birlikte sezon sonlarında Zara firması gerçekten çok büyük indirimler yapıyor. Siz de Zara’nın sezon sonu indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Gelen Aramalar:

 • zara erkek kazak
 • mango erkek giyim

Zara Giyim Tarihçesi

Zara, İspanya’da kurulmuş ve dünyanın dört bir yanına ulaşmış giyim mağazalar zinciridir. Zara’nın her geçen gün büyüyen şube sayısı ile dünyada yer alan büyük giysi ve aksesuar şirketleri arasına girmeyi başarmıştır.

Zara, elbiseleri itibariyle daha dinamik ve trend giysiler ve aksesuarlar ortaya koymaktadır.  1975 yılında Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kurulan şirket, günümüzde hazır giyim sektöründe dünyanın 3. büyük şirketidir. Şu an itibariyle dünya genelinde 1700′de fazla mağazası bulunmaktadır. Ülkemizde ise her geçen gün artan mağaza sayısı ile 40′ın üstünde mağazası bulunmaktadır.

Zara Giyim Zara Giyim Tarihçesi

Zara şirketi Inditex isimli bir grubun içinde bulunmaktadır. Inditex isimli grubun içerisinde size tanıdık gelecek olan; Pull and Bear ve  Bershka giysi şirketleri de yer almaktadır.

Zara; erkek giyim, kadın giyim ve çocuk giyim ürünlerini bünyesinde tutmaktadır. Giyim ürünlerinin yanında aksesuar ve kozmetik ürünlerini de piyasaya süren Zara, Zara Home ismi ile de ev eşyaları ve bunun yanında tekstil ürünlerini de sunmaktadır.

Gelen Aramalar:

 • zara giyim tarihçesi
 • zara mağazası tarihçesi
 • zara kadın triko
 • Zara nın tarihçesi

Zara Erkek Giyim Modelleri

Zara erkek giyim reyonunda baştan aşağı birçok sayıda ürün bulabilirsiniz. Bu yazıda Zara’nın erkekler için üretmiş olduğu tüm ürün kategorilerini sizlerle paylaşacağız.

Zara Erkek Giyim Ürünleri

 • Ceket
 • Blazer Ceketler
 • Pantolon
 • Jean (Kot Pantolon)
 • Bermuda Şort
 • Gömlek
 • T-shirt
 • Sweatshirts
 • Ayakkabı
 • Çanta
 • Aksesuar
 • Ev içi giysileri

Zara Erkek Giyim Zara Erkek Giyim Modelleri

Tüm bu kategoriler içerisinde birçok farklı tarzda ve tasarımda ürünü bulabilirsiniz. Zara erkek giyim konusunda çok fazla çeşitlilik sağlamaya çalışıyor. Bunların yanında erkekler için özel parfümlerini de sunuyorlar. Daha başka çorap, boxer vb. ürünler de en ayrıntılı bir şekilde müşterilere sunuluyor. Çantaların içerisinde; cüzdan kredi kartlık, el çantaları ve valizler geniş çaplı bir şekilde yer alıyor.

 

Gelen Aramalar:

 • Zara ürünleri erkek
 • zara erkek ürünleri

Zara Sade ve Şık Erkek Ayakkabılar

Zara; erkek, bayan ve çocuklar için hemen hemen her türlü giysi ve aksesuarı üretmektedir. Zara erkek giyim konusunda ülkemizde en çok tercih edilen erkek markası arasında bulunmaktadır.

Bu yazıda sizler için 3 adet Zara ayakkabı seçtim. Bu ayakkabıları seçmemdeki neden hem her şeyin altında kullanabileceğiniz bir ayakkabı olmaları hem de sade ve şıklığı bir arada bulundurmasıdır.

İlk olarak BLUCHER WITH COLORED modelini tanıtmak istiyorum. Sadeliği ve tabana doğru giden yeşil renk ayakkabıya aynı zamanda da büyük bir şıklık katıyor. Ayakkabının renginden dolayı çok kullanışlı bir ayakkabı olduğunu da söyleyebiliriz.

İkinci olarak PERFORATED BLUCHER modeli rengi itibariyle bu senenin trend model ve rengi arasında bulunuyor. Emin olan bu ayakkabı ile hem sade hem de dikkat çekici bir görünüme kavuşacaksınız.

Son olarak BRAIDED BLUCHER modeline bakarsak, ön detayı ayakkabıyı hareketlendirse de sade bir pantolon ile çok güzel bir kombin yakalanması muhtemel trend ayakkabılardandır.

Gelen Aramalar:

 • zara erkek ayakkab
 • sade erkek ayakkabılar
 • zara ayakkabı ERKEK
 • zara erkek ayakkabı modelleri

Zara Giyim 2013 Trend Gömlekleri

Zara Erkek Giyim Gömlek Zara Giyim 2013 Trend GömlekleriZara Giyim, 2013 yazına oldukça iddaalı bir giriş yaptı. Gömleklerine de bu canlılık ve renk zenginliği yansıdı.

Her zaman ortaya koyduğu yenilikçi ve dinamik tasarımları ile Zara Erkek Giyim, 2013 yazı gömlekleri için dikkat çekici ve rengarenk bir konsepti benimsemiş.

Farklı desenleri ile dikkat çekici gömlekler 2013 yazına damga vururken, sade ve şık gömlekleri de göz ardı etmemiş. Sade, yeni ve şık gömlekleri de Zara Giyim reyonlarında bulmanız mümkün.

Zara 2013 erkek yaz kreasyonuna baktığımızda özellikle denim gömlekler yine moda olacağa benziyor. Katalogda birçok denim gömlek gözümüze çarpıyor.

Sizler için 2013 yazı Zara gömleklerinin en iyilerini seçtik ve sizlere sunuyoruz.

Gelen Aramalar:

 • zara erkek giyim
 • zara giyim 2013
 • zara giyim erkek
 • zara giyim izmir
 • zara erkek gömlekleri

Zara Giyim

Zara Giyim

Zara giyim; İspanyol merkezli bir giyim markası olmaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli aksesuarları da bünyesinde barındırmaktadır. Bu şirket, Amancio Ortega ve Rosalia Mera tarafından Galiçya’da 1975 tarihinde kurulmuştur. Zara giyim; genel olarak büyük alanlar üzerine kurulmuş olan mağazaları ile Dünya’nın en büyük 3 hazır giyim markası arasına girmeyi başarmış bir şirket olmaktadır.

zara giyim Zara Giyim

2012 yılındaki verileri itibari ile dünya genelinde 1671 mağazasının olduğu bilinmektedir. Bu denli büyük bir mağaza zincirini oluşturmuş olan Zara giyimin Türkiye’de ise; 31 mağazası bulunmaktadır. Dünyanın en büyük mağazalar zincirini oluşturan İnditex(6000 civarında mağazası bulunan dünyanın dört bir yanına yayılmış uluslararası bir şirket) bünyesinde yer alan Zara giyim; bu grubun da en büyük şirketi olarak karşımıza çıkmaktadır.

zara erkek giyim Zara Giyim

Zara Erkek Giyim

Ürünler

Zara mağazalarında çok çeşitli ve çok kaliteli ürünler yer almaktadır. Bu ürünler erkek giyim, bayan giyim, çocuk giyim, iç çamaşırı, ayakkabı, kozmetik ve aksesuar bölümlerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca Zara giyimin bazı ülkelerde sadece çocuk giyimi için Zara Kids adı altında hizmet verdiği de bilinmektedir.

zara kadın giyim Zara Giyim

Zara Kadın Giyim

Ayrıca giyimin yanı sıra Zara Home adı verilen ve ev eşyalarının satıldığı bir mağaza zinciri de Zara şirketi tarafından hizmete sunulmuş olmaktadır.

zara home Zara Giyim

Zara Home

Türkiye Zara Giyim Mağazaları

Türkiye’de de birçok ilde hızla yayılmış olan Zara giyim mağazaları; çocuk giyim, erkek giyim ve kadın giyim bölümleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’de yer alan Zara giyim mağalazarı ile şu şekilde sıralanmaktadır:

Adana Real, Ankara Panora, Ankara Atatürk Bulvarı, Ankara Gimat Akköprü, Ankara Karum İran, Antalya, Bursa Migros Yeni Yüzyıl, Bursa Kötü Park, Bursa Kent Meydanı, Eskişehir Espark, İstanbul Bakırköy Town Center Alışveriş Merkezi, İstanbul İstinye Park, İstanbul Palladium, İstanbul Cevahir, İstanbul Metrocity, İstanbul Historia, İstanbul Teşvikiye, İstanbul Ümraniye Carrefoursa, İstanbul Suadiye, İstanbul Akmerkez, İstanbul Kadıköy Nautilus Alışveriş Merkezi, İzmir Alsancak, İzmir Forum Bornova, Forum Mersin Türkiye’de Zara giyimin en önemli mağazalarının bulunduğu yerler olarak bilinmektedir.

Gelen Aramalar:

 • zara home trkiye
 • zara mağazaları
 • zara kids türkiye
 • ZARA GİYİM İLETİŞİM
 • izmir zara giyim
 • erkek giyim alsancak
 • зара хом
 • zara izmir alsancak giyim
 • zara hazır giyim
 • ZARA GİYİM TÜRKİYE İLETİŞİM